VVD gld Portret edit

STAGE Marketing en Communicatie VVD Gelderland

Huis der Provincie

Heb jij verstand van marketing en communicatie en gaat je hart sneller kloppen van de (liberale) politiek? Kom dan stage lopen bij de leukste partij van Gelderland!

Wie zoeken wij?

De VVD Statenfractie Gelderland is op zoek naar een initiatiefrijke en energieke kanjer die weet hoe op een originele manier de aandacht kan worden getrokken naar onderwerpen waaraan de fractie werkt. Dat kan gaan over hoe wij ondernemers de ruimte willen bieden, hoe we omgaan met de Gelderse portemonnee, hoe belangrijk wij topsport vinden voor de breedtesport of hoe wij voldoende huizen willen bouwen zodat iedereen kan wonen waar hij wil.

Wat kan jij?

Ben jij goed in het maken van korte video’s, originele teksten schrijven voor op de socials, niet te beroerd om ook organisatorisch een aantal zaken op te pakken, én ben jij vanaf half of eind september beschikbaar om op de woensdagen in Arnhem te zijn? Neem dan contact op met onze Fractievoorzitter Mark Smits die je graag uitnodigt voor een kop koffie met lekkers of een biertje met een bitterbal op de Markt in Arnhem.

Wat wij bieden:

  • Wij zijn de grootste politieke partij van Nederland
  • Een gaaf team in een gave werkomgeving
  • Een kijkje in de keuken van de Provinciale Politiek
  • Veel ruimte voor creativiteit

Wat wij vragen:

  • HBO/Universiteit
  • Teamwork
  • Doorpakker
  • Geen 9 tot 5 mentaliteit
  • Bereid om op woensdag bij de fractie te zijn

Solliciteren

Ben jij onze perfecte kandidaat?! Stuur dan voor 3 september 2023 je  - korte maar orginele - motivatie op naar onze fractievoorzitter: mark.smits@psgelderland.nl. Wellicht loop je dan vanaf 1 oktober rond op het mooie Provinciehuis in Arnhem!

 

 

Publicatiedatum: 6 juli 2023