VVD gld Portret edit

Overlijden oud-Commissaris van de Koning(-in) Clemens Cornielje

Clemens Cornielje, Provincie Gelderland, cb0af54d-654b-4fe5-8735-eeccc92fdf8a_thumb840

Bedroefd hebben de VVD Statenfractie Gelderland en de -gedeputeerden kennis genomen van het overlijden van oud-Commissaris van de Koning(-in) Clemens Cornielje. Onze gedachten gaan uit naar alle dierbaren om hem heen. Wij condoleren hen met dit grote verlies. 

Cornielje was bescheiden als Commissaris en hij gaf op een bewonderenswaardige manier invulling aan zijn rol. 
We gaan de mens maar ook onze oud-Commissaris missen.

Gedeputeerde Jan Markink: "Clemens heeft altijd hard gewerkt voor Gelderland en de Gelderlanders. Ik heb altijd met enorm veel plezier met hem samengewerkt. Ik wens Bertil en naasten heel veel sterkte toe".

Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar de website van de provincie Gelderland.

Publicatiedatum: 18 maart 2022