VR 360 Video: Mark Rutte VVD over Gelderland

VR 360 Video: Mark Rutte VVD over Gelderland

Mark Rutte vertelt in deze VR 360 graden video over Gelderland, het belang van stemmen en wat de VVD de komende jaren wil bereiken in Gelderland.

De 360 graden video van Mark Rutte over Gelderland kan ook in YouTube bekeken worden. Klik hier voor de video op het VVD Gelderland YouTube kanaal. 

VR 360 Video: Mark Rutte over Gelderland

Lancering: Virtual Reality Campagne VVD Gelderland

Mark Rutte en Jan Markink ontvingen uit handen van Frederik Peters van de VVD Gelderland symbolisch de ‘virtual reality’-brillen. Dit was hét startschot voor de heuse virtual reality campagne van de VVD in Gelderland.

Om bepaalde functionaliteiten  zoals het onderzoeken van uw gedrag op onze website aan te bieden gebruiken wij analytische en tracking cookies op onze website. Omdat we uw privacy belangrijk vinden, vragen we u de tracking cookies te accepteren. Wilt u eerst meer informatie over onze Cookie-policy, klik dan op ‘Meer informatie’.


Meer informatie