Corona: VVD steunt besluit om statenvergadering te annuleren

Corona: VVD steunt besluit om statenvergadering te annuleren

De VVD steunt het besluit om de Statenvergadering van 18 maart aanstaande te annuleren. Ook het voorstel om de werkbezoeken een week later niet door te laten gaan kan rekenen op de steun van de liberalen. Fractievoorzitter Frederik Peters: “De volksgezondheid gaat voor. We willen iedere mogelijkheid om het virus over te dragen vermijden. Daarmee is het verstandig om ook de Statenvergadering en geplande werkbezoeken niet door te laten gaan”.

Het Coronavirus houdt Nederland op dit moment in zijn greep. Het kabinet heeft daarom vergaande maatregelen getroffen om verdere verspreiding te voorkomen. De Gelderse VVD roept iedereen op om de adviezen vanuit het Kabinet te op te volgen. Peters: “Het is van het grootste belang dat iedereen de adviezen opvolgt om verdere escalatie te voorkomen. Vooral voor ouderen en mensen met een zwakkere gezondheid zijn kwetsbaar.”

Actuele informatie over de Corona-crisis is hier te vinden: https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19

Om bepaalde functionaliteiten  zoals het onderzoeken van uw gedrag op onze website aan te bieden gebruiken wij analytische en tracking cookies op onze website. Omdat we uw privacy belangrijk vinden, vragen we u de tracking cookies te accepteren. Wilt u eerst meer informatie over onze Cookie-policy, klik dan op ‘Meer informatie’.


Meer informatie