WhatsApp Image 2023-04-24 at 15.31.17

Club van 100

WhatsApp Image 2023-04-24 at 15.31.17

Op vrijdag 21 april vond de eerste bijeenkomst plaats van de Club van 100 Oost in Het Achterom in Apeldoorn. Onder het genot van een hapje en drankje werden de leden (en introducees) in een intieme setting door Han ten Broeke meegenomen in de geopolitieke spanningen en de impact daarvan voor inwoners en ondernemers in Nederland.

Daarnaast hebben we ook nog wat informeel gesproken over de positionering van de VVD in diverse politiek gevoelige dossiers en hoe we ervoor kunnen zorgen dat het liberale geluid kan worden versterkt in de komende jaren. Kortom, een ontspannen én inhoudelijke avond!

Wilt u de volgende keer ook deelnemen en het liberale geluid in Gelderland/Overijssel ondersteunen? Meld u dan nu aan voor de Club van 100 Oost en wie weet zien we u ergens in de zomer bij een nieuwe bijeenkomst!

Publicatiedatum: 26 april 2023