Jan Markink
Lijsttrekker

Ik ben sinds april 2011 namens de VVD gedeputeerde bij de provincie Gelderland. Met ingang van 29 april 2015 ook verantwoordelijk voor algemeen bestuur, financiën, sport, toezicht gemeentefinanciën en interbestuurlijk toezicht. Voor ik gedeputeerde werd, was ik van april 1995 tot maart 2011 Statenlid en fractievoorzitter van de VVD. Van april 2010 tot april 2011 wethouder in Berkelland en van 1986 tot maart 2010 raadslid van Borculo/Berkelland.

Om bepaalde functionaliteiten  zoals het onderzoeken van uw gedrag op onze website aan te bieden gebruiken wij analytische en tracking cookies op onze website. Omdat we uw privacy belangrijk vinden, vragen we u de tracking cookies te accepteren. Wilt u eerst meer informatie over onze Cookie-policy, klik dan op ‘Meer informatie’.


Meer informatie